Kėnio vanta

15.00 

Kėnio vanta skleidžia labai malonų, gaivų ir intensyvų aromatą. Kėnio vanta naudojama vėdinimui, švelniam glostymui. Jeigu kvapo nejaučiate arba norite jį sustiprinti, patrinkite spyglius tarp pirštų arba padaužykite vanta į sieną arba gultą. Kėnio vantos papildomai ruošti nereikia, užtenka išimti iš maišelio ir galite naudoti. Ypač svarbu – nekiškite vantos į karštą vandenį, nes nuplikius spyglius – sumažės arba pradings aromatas.

Neturime

Aprašymas

Vantos paruošimas

Kėnio vantos papildomai ruošti nereikia. Išimkite ir naudokite. Po naudojimo – nuplaukite ir padėkite vėsioje, sausoje vietoje.

Kitoms vantos – jeigu vanta nėra ypač sausa, prieš naudojant vantą pirtyje, keletą kartų įmerkite ją į karštą vandenį, ištraukite ir nukratykite. Jeigu vanta sausesnė, ilgai buvo sausoje patalpoje, tokią vantą keletą kartų įmerkite į vandenį, jame palaikykite keletą sekundžių, ištraukę nukratykite, įdėkite į maišelį ir užriškite. Šį maišelį su viduje esančia vanta palikite šiltoje pirtyje ant gulto ir po 15 min. galėsite vanotis. Vantų paruošimui naudokite karštą vandenį, tačiau ne per daug – jame turi būti galima laikyti įkištą ranką.

Daugiau informacijos apie vantų paruošimą vaizdo įraše: