„Žvalios devynerios“

8.00 

Vanta „Žvalios devynerios“ – tai aukščiausios kokybės vanta, kurios rišimui naudoju net 9 skirtingus augalus. Kiekvieną kartą naudojant skirtingas šakeles ir žoleles gaunama vis kitokio, ypatingo aromato vanta, todėl galiu pagaminti įvairių šios vantos versijų. Dažniausiai naudoju šiuos devynis augalus: ąžuolą, beržą, dilgėlę, gluosnį, jonažolę, kietį, klevą, lazdyną, uosį.

Kiekvienas augalas turi jam būdingą aromatą, išskirtines savybes. Bet šioje vantoje esantys augalai tarpusavyje nekonkuruoja, o papildo vieni kitus, taip sukurdami ypatinga aromatų mišinį. „Žvalios devynerios“ – tai ne tik  kasdienio naudojimo vanta, ji gali tapti ir puikia dovana galinčia pakeisti gėlių puokštę.

Kategorija:

Aprašymas

Vantos paruošimas

Jeigu vanta nėra ypač sausa, prieš naudojant vantą pirtyje, keletą kartų įmerkite ją į karštą vandenį, ištraukite ir nukratykite.

Jeigu vanta sausesnė, ilgai buvo sausoje patalpoje, tokią vantą keletą kartų įmerkite į vandenį, jame palaikykite keletą sekundžių, ištraukę nukratykite, įdėkite į maišelį ir užriškite. Šį maišelį su viduje esančia vanta palikite šiltoje pirtyje ant gulto ir po 15 min. galėsite vanotis.

Vantų paruošimui naudokite karštą vandenį, tačiau ne per daug – jame turi būti galima laikyti įkištą ranką.

Daugiau informacijos apie vantų paruošimą vaizdo įraše: